تبلیغات
 sanjeshbartar - تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه !!

ولی گفته می شود این حیوان شباهتی به دلفین داشته و تقریبا دو برابر یک انسان معمولی است . نیکلای کیم از موسسه اقیانوس شناسی ساخالین این حیوان را یک گونه خاص از دلفین می داند که دارای جثه بزرگی است . وجود جسد یک حیوان عجیب الخلقه در سواحل شرق روسیه دانشمندان را شگفت زده کرد. به گزارش  خبرآنلاین ، بقایای جسد حیوانی در سواحل جزیره ساخالین کشف شده است و با توجه به اینکه جسد مدتی در ساحل بوده و مثله شده ، شناسایی آن مستلزم زمان خواهد بود . ولی گفته می شود این حیوان شباهتی به دلفین داشته و تقریبا دو برابر یک انسان معمولی است . نیکلای کیم از موسسه اقیانوس شناسی ساخالین این حیوان را یک گونه خاص از دلفین می داند که دارای جثه بزرگی است .  تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه با این

وجود جسد یک حیوان عجیب الخلقه در سواحل شرق روسیه دانشمندان را شگفت زده کرد.

به گزارش  خبرآنلاین ، بقایای جسد حیوانی در سواحل جزیره ساخالین کشف شده است و با توجه به اینکه جسد مدتی در ساحل بوده و مثله شده ، شناسایی آن مستلزم زمان خواهد بود .

ولی گفته می شود این حیوان شباهتی به دلفین داشته و تقریبا دو برابر یک انسان معمولی است . نیکلای کیم از موسسه اقیانوس شناسی ساخالین این حیوان را یک گونه خاص از دلفین می داند که دارای جثه بزرگی است .

تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه !!

 تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه

تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه !!

تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه !!

تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه !!

تصاویری از جسد یک حیوان عجیب الخلقه !!

با این حال نکته عجیب درمورد این حیوان وجود پر روی بدنش است درحالیکه دلفین ها روی بدنشان پر ندارند!!

خبر آنلاین

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


تاریخ : چهارشنبه 17 تیر 1394 | 12:22 ب.ظ | نویسنده : میهن بلاگ 36 | نظرات